start

افتتاح سایت رسمی انجمن سخنرانان کرمانشاه

خداوند را شاکریم که امروز توانستیم نسخه جدید سایت رسمی انجمن سخنرانان کرمانشاه را برای ارتباط بیشتر و بهتر با اعضاء و کاربران محترم انجمن راه اندازی نماییم.

به گزارش روابط عمومی انجمن سخنرانان کرمانشاه همزمان افتتاح سایت رسمی انجمن سخنرانان کرمانشاه ، آقای ایوب حقی رییس این انجمن خبر از فعالیت های جدید انجمن داد.

ذیلا” عین پیام آقای ایوب حقی برای کاربران عزیز سایت و همراهان گرامی انجمن سخنرانان کرمانشاه ، آورده شده است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند شعر و سخن           نخستین سخن در همه انجمن

ayobhaghi3سلام و عرض ادب محضر تمامی عزیزان و پویندگان راه موفقیت

خداوند رحمان را شاکرم که این توفیق را نصیب بنده و دوستانم در انجمن سخنرانان کرمانشاه نمود تا امروز سایت رسمی انجمن سخنرانان کرمانشاه را افتتاح نماییم.

انجمن سخنرانان کرمانشاه یک انجمن رسمی می باشد که در زمینه موثر سخن گفتن که بر اساس اساسنامه انجمن ، تلفیقی از فن بیان ، اصول مذاکره حرفه ای ، زبان بدن و ان ال پی می باشد ، فعالیت خود را آغاز نموده است.

موثر سخن گفتن فقط روان سخن گفتن نیست ، بلکه سخن گفتن روان و با اعتماد به نفس با بهره گیری از اصول مذاکره حرفه ای و زبان بدن برای نفوذ کلام و دست یابی به رابطه ای موثر است.که با این تلفیق قطعا” موفقیت را برای فرد یا هر مجموعه ای به همراه خواهد داشت.

در انجمن بر اساس متد nlp سعی می شود که مبانی موثر سخن گفتن را الگوسازی کرده و شیوه ای نوین و کاربردی را به علاقه مندان این حوزه ارائه گردد.

پیشنهاد می شود:   تخفیف کارت انجمن سخنران کرمانشاه

این انجمن ، اولین انجمن رسمی فعال سخنرانان در کشور می باشد که با هدف ارائه آموزش های مدون و موثر در حوزه های فعالیتی و نیز جذب و تربیت سخنران در حیطه های مختلف ( انگیزشی ، علمی و …) بنیانگذاری شده است.

انجمن سخنرانان کرمانشاه در سال جاری هموراه سعی نموده است تا کارگاه های آموزشی و نیز سمینارهایی را در استان کرمانشاه و برخی استانهای همجوار برگزار نماید.

مجموعه دوستان در این انجمن خود را متعهد می دانند تا در ادامه راه بیش از پیش در راه پیشبرد اهداف انجمن کوشش نمایند.

بار دیگر خداوند را شاکریم که امروز توانستیم نسخه جدید سایت رسمی انجمن سخنرانان کرمانشاه را برای ارتباط بیشتر و بهتر با اعضاء و کاربران محترم انجمن راه اندازی نماییم.

در این سایت سعی شده است امکاناتی گنجانده شود و نیز به شیوه ای مدیریت گردد که تمامی عزیزان همراه در هر جای ایران عزیز که باشند ، بتوانند از خدمات ارائه شده بهره مند گردند.

امیدواریم که هر روز بتوانیم خدماتی بهتر و صدالبته در خور کاربران عزیزمان ارائه نماییم.

با پیشنهادات خود همراه و همیار انجمن سخنرانان کرمانشاه باشید.

ایوب حقی

دهم بهمن ماه ۱۳۹۴

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید که دیدگاه خود را ابراز فرمایید؟
در صورتی که تمایل دارید ، خوشحال خواهیم شد شما هم دیدگاه هتان را ابراز فرمایید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *