محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید این قسمت را مشاهده کنید زیرا این قسمت مخصوص اعضاست. لطفا جهت مشاهده این قسمت یا وارد شوید یا در صورتی که عض. نیستید Register کنید

تخفیف کارت

زمانی که برای اولین بار شروع به مطالعه در خصوص شیوه های موثر سخن گفتن کردم،در کرمانشاه یک سمینار با موضوع اصول مذاکره در حال برگزاری بود . بسیار دوست داشتم که در آن سمینار شرکت کنم . اما به دلیل مشکل مالی امکان حضور من در آن سمینار به هیچ وجه وجود نداشت .

این عدم توانایی مالی ، من را بر آن داشت تا با خود عهدی ببندم که اگر زمانی شروع به برگزاری دوره های آموزشی نمودم ، هیچ فرد علاقمندی به دلیل مشکلات مالی از شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی من محروم نماند.

حال که دوره های آموزشی من آغاز شده است ، می بایست به عهد خود پایبند باشم . اما به این اصل هم کاملا” معتقدم که اگر فردی برای فراگیری یک مهارت ، بهایی نپردازد ، نه تنها به خوبی نمی تواند مهارت را فراگیرد ، بلکه ارزشی هم برای آموزه ها قائل نخواهد بود و یا لااقل ارزش چندانی قائل نخواهد بود .

پس بایستی شیوه ای را پیش میگرفتم که هم تعهدم را به جا آورم و هم کارآموزان بهایی را پرداخت نمایند تا قدر آموزشها را بدانند .

شیوه ای که من با همیاری و همفکری دوستانم به آن رسیدیم ، چنین بود :

افرادی که به عضویت انجمن سخنرانان درآیند و با انجمن همکاری داشته باشند ، از تخفیف ۲۰% تا ۱۰۰% برخوردار شوند .

اما این همکاری ها چه چیزهایی هستند ؟ ما چند شیوه همکاری را آماده نمودیم تا دوستان علاقمند که مشکل مالی دارند ، در ازای آنها ، از تخفیفات ( تخفیف کارت انجمن سخنرانان کرمانشاه ) دوره های آموزشی بهره مند گردد.

۱- همکاری در برگزاری رویدادهای ( دوره های آموزشی ) انجمن

۲-همکاری در امر ترجمه ( انگلیسی ، آلمانی و فرانسه )

۳-همکاری در تلخیص کتاب های آموزشی و آماده سازی جزوات آموزشی انجمن

۴-همکاری در زمینه فضای مجازی ( سایت و کانال انجمن )

۵- همکاری در امور تبلیغاتی انجمن ( طراحی تیزر ، پوستر و … )

و …

دوستانِ بنده در روابط عمومی انجمن سخنرانان کرمانشاه ، فرمی را طراحی نموده اند تا دوستان علاقمند به همکاری با انجمن ، بتوانند اعلام همکاری خود را برای بنده بفرستند. اطلاعات این فرم تنها توسط بنده قابل رویت می باشد و هیچ یک از دیگر دوستان و همکاران بنده در انجمن سخنرانان کرمانشاه ، به این اطلاعات دسترسی نخواهد داشت . این اطلاعات ارسالی توسط شما دوستان عزیز بصورت کاملا” محرمانه خواهد بود . و هیچ یک از همکاران بنده متوجه نخواهند شد که چه عزیزی با تخفیف کارت در دوره های آموزشی بنده حضور خواهند داشت .

توجه : پس از عضویت شما در انجمن سخنرانان کرمانشاه ( از طریق سایت ) ، شما می توانید فرم اعلام همکاری را برای بنده ارسال بفرمایید و پس از بررسی ، شرایط همکاری برای شما ارسال خواهد شد و پس از موافقت با شرایط از سوی شما ، یک تخفیف کارت برایتان ارسال می گردد که می توانید از آن برای شرکت در اولین دوره آموزشی در سراسر کشور ( اولین دوره آموزشی پس از دریافت تخفیف کارت ) استفاده فرمایید . روی این کارت که به ایمیل شما ارسال می گردد ، درصد تخفیف لحاظ می گردد .

ایوب حقی

رییس انجمن سخنرانان کرمانشاه

یادآوری : فرم مقابل زمانی برای شما به نمایش در می آید که عضو سایت باشید و با اطلاعات کاربری وارد شده باشید .