در انجمن سخنرانان کرمانشاه نویسنده شوید

انجمن سخنرانان کرمانشاه به پاس قدردانی از همراهان خود ، این امکان را فراهم نموده است تا هر یک از همراهان عزیز این انجمن ، چنانچه مطالب یا مقالاتی را در اختیار دارند که احساس می کنند ارزشمند است را جهت استفاده دیگر دوستان همراه این انجمن ، منتشر نماید.

مطالب یا مقالاتی که توسط شما برای انجمن ارسال می گردد ، چنانچه توسط خود شما نوشته و یا ترجمه شده باشد ، به نام خود شما در سایت منتشر خواهد شد ؛ همچنین چنانچه مطالب ارسالی شما از کتاب ، سایت و یا هر منبع خاصی گردآوری شده باشد ، نام شما به عنوان گردآورنده ذکر خواهد گردید.

شرایط مطالب یا مقالات ارسالی شما

کلیه مطالب یا مقالاتی که به انجمن ارسال می شوند ، می بایست شرایط ذیل را دارا باشند :

۱- می بایست در سایت انجمن عضو شده باشید .

۲- چنانچه مطالب یا مقالات ارسالی توسط شخص شما نوشته و یا ترجمه شده باشند ، می بایستی اختصاصی برای انجمن تهیه شده باشد .( یعنی در جای دیگری منتشر نشده باشد ) در غیر اینصورت می بایست نام سایت های دیگری که مطالب خود را در آن منتشر نموده اید را ذکر فرمایید.

۳- چنانچه مطالب شما از سایت ، کتاب و یا هر منبع دیگری گردآوری شده باشد ، می بایستی نام منبع و یا منابعی که مطالب از آنجا گردآوری شده است را دقیقا” ذکر نمایید.

۴- مطالب یا مقالات ارسالی شما می بایستی در خصوص یکی از موضوعات : فن بیان و سخنرانی ، اصول مذاکره ، ان ال پی ، موفقیت فردی و اجتماعی باشد.

شرایط پذیرش و انتشار مطالب یا مقالات ارسالی شما

کلیه مطالب یا مقالاتی که به انجمن ارسال می شوند ، پس از اعمال شرایط ذیل ، منتشر خواهند شد :

۱- بررسی ارزش محتوایی توسط کمیته انتشار محتوای سایت

۲- بررسی رعایت حق کپی رایت ( copy right ) در خصوص مطالب گردآوری شده

۳- پس از تایید مطالب یا مقالات شما جهت انتشار درسایت انجمن ، یک پیام کوتاه حاوی تاییدیه به شماره همراه شما ارسال می گردد که شما می بایست آن را تایید نمایید.

چنانچه مایل به ارسال مطالب و یا مقالات خود جهت استفاده دوستانتان در انجمن می باشید ، روی تصویر زیر کلیک فرمایید

ارسال مطالب یا مقالات