book1

۵ قطعه اصلی از پازل زندگی

من برای شما زندگی ای پر از ثروت ، سلامتی و شادی آرزو می کنم ؛ زندگی ای که مملو از صبر ، عقل و دانش است و در آن از تاثیر ایمان در قابلیت هایتان برای دست یابی به آن چه در رویا دارید ، غافل نمی شوید.
(( جیم ران ))
کتابی که امروز و در پیشخوان کتاب انجمن سخنرانان کرمانشاه قصد معرفی آن را به شما داریم ، کتاب (( ۵ قطعه اصلی از پازل زندگی )) نوشته جیم ران است.
جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکتهای برتر آمریکا است.
جمله‌ی (( برای بیشتر داشتن اول باید بیشتر شویم )) جوهر اساسی فلسفه‌ی پیشرفت شخصی، موفقیت و شادکامی است که در کتاب پنج پازل زندگی منظور جیم ران قرار گرفته است.
فلسفه‌ی شخصی ما نگرش فردیمان را شکل می‌دهد. نگرش ما هم کمیت و هم کیفیت فعالیت‌هایمان را معین می‌کند. فعالیت ما نتیجه‌ای نهایی و متناسب را به وجود می‌آورد و نتیجه هم سبک زندگی‌ای را می‌سازد که ما به آن طریق زندگی می‌کنیم.
در کتاب (( ۵ قطعه اصلی از پازل زندگی )) جیم ران با رویکردی رفتارشناسانه ، به بیان ۵ عنصر اساسی و بنیادین در زندگی می پردازد که عبارتنداز : (( بینش )) ، (( منش )) ، (( اقدام )) ، (( دست آورد )) و (( شیوه ی زندگی )) .
این کتاب از انتشارات نشر آسیم و ترجمه آقایان توحید فریدونی و رامین درگاهی است که در سال ۱۳۸۶ منتشر شده است.

پیشنهاد می شود:   تفکر زائد
2 پاسخ ها
  • روابط عمومی
   روابط عمومی می گوید:

   سلام
   ما در پیشخوان کتاب فقط به معرفی کتابهای مفید در زمینه های مرتبط با حوزه فعالیتی انجمن می پردازیم.
   هیچ لینک دانلود در پیشخوان وجود ندارد ، مگر با اجازه ناشر کتاب

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید که دیدگاه خود را ابراز فرمایید؟
در صورتی که تمایل دارید ، خوشحال خواهیم شد شما هم دیدگاه هتان را ابراز فرمایید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *