pishnahad

انجمن سخنرانان کرمانشاه

انجمن سخنرانان کرمانشاه حاصل ایده ای نو و تفکری عام المنفعه می باشد که از سالیان پیش در ذهن بنیانگذار آن به عنوان دغدغه ای بنیادین کلیک خورد.

زمانی که ایده بنیان نهادن انجمن سخنرانان کرمانشاه کلیک خورد ، هدف اصلی ارائه سلسله آموزش هایی بود که علاوه بر بار آموزشی بالا ، این امکان را فراهم آورد تا عزیزانی که علاقه مند به ورود به وادی شیوه های موثر سخن گفتن ( نه فن بیان ) ، اصول مذاکره و nlp هستند و توان مالی لازم را برای بهره مندی از مباحث مربوطه ندارند نیز بتوانند در هر سطح مالی که هستند ، محروم نمانند.

این روزها دوره های آموزشی خاصی توسط اساتید مختلف در سراسر کشور ارائه می گردد که بهره مندی از اکثر آنها مستلزم پرداخت هزینه هایی است که برای خیلی از اقشار به ویژه جوانان عزیز امکان پذیر نمی باشد.

با گسترش دنیای مجازی هر روزه سایت هایی رونمایی می شود که گردانندگان آنها داعیه ی استادی در زمینه فعالیتی را دارند و این امر سبب سردرگمی دانشپذیران عزیز می گردد و پس از متحمل شدن هزینه هایی برای دوره ها ، متوجه می شوند که نه تنها مبالغ پرداختی آنها سوخت شده است ، بلکه هیچ عایدی هم برای آنها نداشته است.

بر همین اساس آقای ایوب حقی بر اساس تکلیفی که احساس می گردند ، با همیاری برخی از دوستان که هر یک سابقه سالیان تدریس را در کارنامه فعالیتی خود دارند و از اساتید برجسته در حوزه های موثر سخن گفتن ، اصول مذاکره و nlp محسوب می گردند ، اقدام به بنیان نهادن انجمن سخنرانان کرمانشاه نمودند.انجمن سخنرانان کرمانشاه اولین انجمن رسمی فعال سخنرانان می باشد .

این انجمن دست اساتیدی که زانوی تلمذ در محضر اساتید بزرگ زده اند و در حوزه های موثر سخن گفتن ، اصول مذاکره و nlp کسب فیض نموده اند را جهت همکاری به گرمی می فشارد.

انجمن سخنرانان کرمانشاه تمام سعی خود را می نماید تا با توکل بر خداوند منان و همیاری دوستان و نیز نظرات ارزشمند همراهان در راستای دستیابی به هدف خود موفق و سربلند باشد.

(( معجزه کلام از اینجا آغاز می شود ))

این باور ماست و نه شعار ما

logo-mojavej-ngo

ارتباط با انجمن

لطفاً آدرس ایمیل خود را بسیار دقیق وارد کنید زیرا پاسخ شما به همین آدرس ارسال می‌شود.

لطفاً آدرس ایمیل خود را بسیار دقیق وارد کنید زیرا پاسخ شما به همین آدرس ارسال می‌شود

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

راه های ارتباطی انجمن

آدرس

کرمانشاه ، شهرک پردیس ، بلوار شقایق

(( از مراجعه حضوری بدون هماهنگی قبلی خودداری فرمایید ))

شماره تماس

۰۸۳-۳۷۴۱۶۲۲۱

۰۹۱۸۲۱۲۳۸۶۲

سامانه پیام کوتاه

۵۵۵ ۶۶ ۱۰۰ ۲۰ ۵۰۰۰

ایمیل

support@ayobhaghi.ir