انجمن سخنرانان کرمانشاه

انجمن سخنرانان کرمانشاه حاصل ایده ای نو و تفکری عام المنفعه می باشد که از سالیان پیش در ذهن بنیانگذار آن به عنوان دغدغه ای بنیادین کلیک خورد.

زمانی که ایده بنیان نهادن انجمن سخنرانان کرمانشاه کلیک خورد ، هدف اصلی ارائه سلسله آموزش هایی بود که علاوه بر بار آموزشی بالا ، این امکان را فراهم آورد تا عزیزانی که علاقه مند به ورود به وادی شیوه های موثر سخن گفتن ( نه فن بیان ) ، اصول مذاکره و nlp هستند و توان مالی لازم را برای بهره مندی از مباحث مربوطه ندارند نیز بتوانند در هر سطح مالی که هستند ، محروم نمانند.

این روزها دوره های آموزشی خاصی توسط اساتید مختلف در سراسر کشور ارائه می گردد که بهره مندی از اکثر آنها مستلزم پرداخت هزینه هایی است که برای خیلی از اقشار به ویژه جوانان عزیز امکان پذیر نمی باشد.

با گسترش دنیای مجازی هر روزه سایت هایی رونمایی می شود که گردانندگان آنها داعیه ی استادی در زمینه فعالیتی را دارند و این امر سبب سردرگمی دانشپذیران عزیز می گردد و پس از متحمل شدن هزینه هایی برای دوره ها ، متوجه می شوند که نه تنها مبالغ پرداختی آنها سوخت شده است ، بلکه هیچ عایدی هم برای آنها نداشته است.

بر همین اساس آقای ایوب حقی بر اساس تکلیفی که احساس می گردند ، با همیاری برخی از دوستان که هر یک سابقه سالیان تدریس را در کارنامه فعالیتی خود دارند و از اساتید برجسته در حوزه های موثر سخن گفتن ، اصول مذاکره و nlp محسوب می گردند ، اقدام به بنیان نهادن انجمن سخنرانان کرمانشاه نمودند.انجمن سخنرانان کرمانشاه ، اولین انجمن رسمی فعال سخنرانان کشور می باشد .

این انجمن دست اساتیدی که زانوی تلمذ در محضر اساتید بزرگ زده اند و در حوزه های موثر سخن گفتن ، اصول مذاکره و nlp کسب فیض نموده اند را جهت همکاری به گرمی می فشارد.

انجمن سخنرانان کرمانشاه تمام سعی خود را می نماید تا با توکل بر خداوند منان و همیاری دوستان و نیز نظرات ارزشمند همراهان در راستای دستیابی به هدف خود موفق و سربلند باشد.

(( معجزه کلام از اینجا آغاز می شود ))

این باور ماست و نه شعار ما

ارتباط با انجمن

*
*

پاسخ ما به این ایمیل ارسال می گردد.در وارد کردن آن دقت فرمایید

*

این گزینه به ما کمک می کند تا پاسخ مناسبتری را ارائه دهیم

*

ممکن است نیاز باشد برای راهنمایی بیشتر با شما تماس برقرار نماییم

*

این گزینه به ما کمک می کند تا پاسخ مناسبتری را ارائه دهیم

*
*

درخواست خود را به طور کامل مرقوم بفرمایید

*

راه های ارتباطی انجمن

آدرس

کرمانشاه ، شهرک پردیس ، بلوار شقایق

(( از مراجعه حضوری بدون هماهنگی قبلی خودداری فرمایید ))

شماره تماس

۰۸۳-۳۷۴۱۶۲۲۱

۰۹۳۹۴۳۵۶۶۰۲

سامانه پیام کوتاه

۵۵۵ ۶۶ ۱۰۰ ۲۰ ۵۰۰۰

ایمیل

support@ayobhaghi.ir