به نام خداوند امید و تلاش

abuot-ayobhaghiاز زمانی که تصمیم گرفتم تا در زمینه معجزه کلام به تحقیق بپردازم ( سال ۱۳۸۶ )، قریب به ۸ سال می گذرد .

آن زمان این تحقیق را به این دلیل شروع کردم که به آن بسیار احساس نیاز می کردم . تمامی مخلوقات خداوند متعال زمانی به دنبال به دست آوردن چیزی می روند که به آن احساس نیاز کنند . در آن زمان تنها هدفم را بر این گذاشته بودم که به درستی معجزه کلام را فرا گیرم و آن را در زندگی شخصی خود به کار ببندم .

پس از سالها کسب فیض از محضر اساتید بنام کشور و نیز سالیان متمادی تحقیق در منابع داخلی و خارجی ، احساس کردم تا حدودی به آن چیزی که نیاز داشتم رسیده ام و پیوسته در حال آموزش دیدن هستم . اما همواره این سوال در ذهنم جولان می داد که اگر یک شخص دیگری همانند تو بخواهد به معجزه کلام دست یابد ، آیا او هم باید سالیان متمادی وقت بگذارد ؟

به یک باره این حدیث ارزشمند حضرت رسول (ص) به ذهنم خطور کرد که در نهج الفصاحه فرموده اند:

ما أتى اللَّه عالما علما إلّا أخذ علیه المیثاق أن لا یکتمه؛

(( خدا به عالمى علم نداده مگر آنکه از او پیمان گرفته که علم خویش را نهان ندارد. ))

بنابراین تصمیم گرفتم تا به نشر آنچه در طی این سالها فرا گرفته بودم برای کسانی که چون من نیازمند معجزه کلام هستند بپردازم.

معجزه کلام بهره گیری از شیوه های موثر سخن گفتن و تلفیق آن با اصول مذاکره برای داشتن بیانی شیوا و گفتاری متقن است. معجزه کلام بیان شیوا و متقن را با زبان بدن در هم می آمیزد تا علاوه بر این دو خصیصه ( شیوایی کلام و متقن بودن گفتار ) تاثیر گذاری کلام را دو چندان کند و نهایتا منتج به موفقیت در مراحل مختلف زندگی گردد.

در آموزش های معجزه کلام ، تمامی مراحل بر اساس متد علم ان ال پی ( برنامه ریزی عصبی کلامی ) واکاوی می شود تا یک سری آموزش علمی ، موثر و جذاب به مخاطبان ارائه گردد که بتواند رهروان موفقیت را همیار باشد.

همانطور که از سطور فوق مشخص شد ، معجزه کلام به زبان ساده یعنی :

” سلسله آموزش های سخن گفتن موثر ، اصول مذاکره و زبان بدن که بر اساس متد علم ان ال پی ارائه می گردد تا زمینه های موفقیت افراد در تمامی مراحل را فراهم آورد.”

با توجه به حدیث ارزشمند دیگری از پیامبر اکرم (ص) که می فرمایند :

ما تصدّق النّاس بصدقه أفضل من علم ینشر؛

(( هیچ صدقه اى که مردم دهند از علمى که منتشر شود بهتر نیست. ))

تصمیم بر این شد تا قسمتی را با عنوان مشاوره راه اندازی نماییم تا عزیزانی که امکان حضور در دوره های آموزشی معجزه کلام را ندارند ، بتوانند به صورت رایگان سوالات خود را ارسال نمایند و بنده هم تا سر حد توانم و با کمال میل و افتخار وقت خواهم گذاشت و به تک تک سوالات ارسالی پاسخ خواهم داد.

با امید و پر تلاش باشید

دوستدار شما

ایوب حقی

فرم ارسال مشاوره

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید این قسمت را مشاهده کنید زیرا این قسمت مخصوص اعضاست. لطفا جهت مشاهده این قسمت یا وارد شوید یا در صورتی که عض. نیستید Register کنید

یادآوری

لازم است که چند نکته را خدمت شما همراهان عزیز یادآور شویم:

۱-  آقای ایوب حقی تمامی ایمیل های ارسالی شما را بررسی و به آن پاسخ خواهند داد. اما از آنجا که ایمیل های ارسالی بسیار زیاد می باشند و در بسیاری مواقع ایمیل هایی که برای ایشان ارسال می شود به بیش از ۵۰ و حتی ۱۰۰ ایمیل در روز می رسد ، لذا ممکن است پاسخ ها از ۱ هفته تا ۱ ماه به طول بینجامد.

چنانچه پس از گذشت ۱ ماه ایمیلی دریافت ننمودید ، مطمئن باشید که ایمیل حاوی نکاتی بوده است که ایشان لزومی در پاسخگویی به آن ندیده اند.

۲- جهت مشاهده فرم ارسال سوالات ، باید عضو سایت انجمن باشید.