سوالات متداول کاربران

چطور می توانم با آقای حقی ارتباط مستقیم داشته باشم؟

از آنجا که مشغله آقای حقی بسیار زیاد می باشد ، لذا امکان ارتباط مستقیم با ایشان تنها از طریق ایمیل شخصی ایشان مقدور می باشد!

اگر پیشنهادِ خاصی مد نظرتان است، می‌توانید از طریق ارسال به ایمیل روابط عمومی انجمن سخنرانان کرمانشاه support@ayobhaghi.ir پیشنهاد خود را مطرح نمایید!

با توجه به اینکه روزانه صدها ایمیل برای آقای حقی ارسال می گردد ، لذا ممکن است پاسخ گویی بین ۱ هفته تا ۱ ماه به طول بینجامد.

براین اساس به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از ارسال ایمیل به آقای حقی ، مطمئن شوید که جواب سوال شما در سایت وجود ندارد و سپس به ارسال ایمیل اقدام فرمایید.

به این نکته هم توجه داشته باشید که تمامی ایمیل های ارسالی به آقای ایوب حقی توسط ایشان بررسی می شود و چنانچه پس از گذشت ۱ ماه ایمیلی دریافت ننمودید ، مطمئن باشید که ایمیل حاوی نکاتی بوده است که ایشان لزومی در پاسخگویی به آن ندیده اند.

ایمیل آقای ایوب حقی : ayobhaghi@gmail.com

چگونه می توانم از آقای ایوب حقی مشاوره خصوصی بگیرم؟

در حال حاضر این امکان فراهم نمی باشد ، زیرا آقای حقی به دلایل مشغله زیاد ، زمان ارائه مشاوره خصوصی را ندارند .لذا به شما پیشنهاد میکنیم از طریق مرکز مشاوره رایگان در این لینک ، نسبت به ارائه مسائل خود اقدام فرمایید.

چنانچه هر زمان امکان مشاوره خصوصی فراهم گردد ، از همین قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

چطور می توانم عضو انجمن سخنرانان کرمانشاه باشم؟

جهت اطلاع از عضویت در انجمن سخنرانان کرمانشاه به لینک زیر مراجعه فرمایید.

عضویت در انجمن سخنرانان کرمانشاه

چطور می توانم از دوره های آموزشی انجمن مطلع شوم؟

برای اطلاع از سمینارها و دوره های آموزشی انجمن سخنرانان کرمانشاه ، شما می توانید به یکی از طرق ذیل اقدام فرمایید :

۱- عضویت انجمن سخنرانان کرمانشاه

با عضویت در انجمن سخنرانان کرمانشاه تازه ترین رویدادهای انجمن به اطلاع شما خواهد رسید.( صفحه عضویت )

۲- عضویت در سامانه پیامکی انجمن

با ارسال عدد ۴ با سامانه پیامک ۵۵۵ ۶۶ ۱۰۰ ۲۰ ۵۰۰۰ از تازه ترین رویدادهای انجمن مطلع شوید.

۳- عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سخنرانان ، تازه ترین رویدادهای و مطالب آموزشی انجمن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

من لینک فعال سازی عضویت در سایت انجمن را دریافت نکرده ام.

پس از ثبت نام در سایت انجمن سخنرانان کرمانشاه ، حتما لینک فعال سازی عضویت به ایمیل شما ارسال می شود و سیستم عضویت سایت ۱۰۰% سالم می باشد.

ممکن است ایمیلی که حاوی لینک فعال سازی است، در پوشه spam یا پوشه update در ایمیل‌تان باشد، بنابراین پوشه را در ایمیل‌تان چک کنید.

ممکن است در هنگام ثبت نام، آدرس ایمیل‌تان را بصورت صحیح وارد نکرده باشید، بنابراین از درست بودن ایمیل‌تان اطمینان حاصل نمایید، زیرا ایمیل به همان آدرسی می‌رود که شما در هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید.

در صورت رعایت موارد فوق، اگر باز هم این لینک را دریافت نکردید، لطفاً با همان ایمیلی که در سایت ثبت نام نموده‌اید  از طریق این قسمت ، مشکل‌تان را با بخش فنی سایت مطرح نمایید.

سوال خود را مطرح فرمایید

۱ + ۱ = ?

آیا جواب سوال خود را نیافتید؟

چنانچه جواب سوال شما در سوالات بالا وجود ندارد ، می توانید سوال خود را از طریق فرم مقابل برای ما ارسال فرمایید ، در اولین فرصت به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.

دقت داشته باشید که جواب سوال شما به ایمیلی که در فرم مقابل وارد می نمایید ارسال خواهد شد ، پس ایمیل را به دقت وارد نمایید.